نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت توسعه صنعت بین الملل

با تکیه بر تجربیات درخشان و چشمگیر شرکت توسعه صنعت بین الملل در صنعت نفت و گاز کشور و اجرای پروژه‌های موفق و مطرح در سطح ملی، ورود به صنعت نفت و گاز به عنوان عرصه‌ای برای به‌ کارگیری پیشینۀ ممتاز مدیریتی و توانمندی‌های گسترده ی این شرکت مورد توجه قرار گرفت.

ایران با قرارگیری در جایگاه دوم ذخایر نفت و گاز جهان به عنوان یکی از بازیگران اصلی این حوزه از صنعت مطرح بوده و در میان کشورهای صاحب منابع انرژی فسیلی از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است.

تجارب ارزنده شرکت توسعه صنعت بین الملل در احداث و نگهداری مجتمع‌های پالایشگاهی و صنعتی کشور، نشان از عزم جدی در توسعه فعالیت‌های این شرکت در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و کسب سهم قابل توجهی از بازار داخلی این صنایع می‌باشد.

با برخورداری از سابقه ی اجرای پروژه‌هایی به ارزش بیش از 2500 میلیارد ریال در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی، عزم راسخ این شرکت بر آن بوده است تا با بهره‌مندی از توانایی‌های تکنولوژیک و سیستم‌های نوین مدیریتی، حضوری موثر در صنایع نفت و گاز را تحقق بخشد و گامی نوین در مسیر توسعه و تعالی صنعت کشور بر دارد.

با تمرکز روزافزون و دوچندان بر توسعه فعالیت‌هاى شرکت توسعه صنعت بین الملل در صنعت نفت و گاز، هم‌اکنون بخش نفت و گاز این شرکت یکى از حوزه‌هاى مهم کسب و کار محسوب مى‌شود و گسترش دامنه و عمق فعالیت‌های آن مورد توجه است که فعالیت های این حوزه به شرح ذیل میباشد:

– مدیریت و نظارت بر عملیات خرید کالا و تجهیزات و اجرا و نصب و راه اندازی تاسیسات

– نظارت بر کلیه فعالیت های سطح الارضی و تحت الارضی از طراحی مفهومی، پایه و تفصیلی تا راه اندازی، تعمیر و نگهداری

– ارائه سرویس های تخصصی، فوق تخصصی و تعمیرات اساسی

– بهینه سازی، تأمین لوازم یدکی و تجهیزات، بهره برداری و نگهداری

TEHRAN WEATHER